Alexandra & Ștefan

martie 4, 2024

Nu știu alții cum sunt, dar eu când am de-a face cu oameni așa de calzi și faini, mă topesc. Și când mai sunt și înconjurați de prieteni atât de zăpăciți, povestea asta se transformă într-un party de succes 🙂 Alexandra, Ștefan, vp mulțumesc sincer pentru bucuria de a fi alături de voi în nebunia asta, sper din inimă ca fiecare fotografie să vă bucure și abia aștept să ne revedem și să vă îmbrățisez!!!!

yours, Tudor

Elena & Ștefan Previous post Elena & Ștefan
Total: