Alexandra & Ștefan
martie 4, 2024
Nu știu alții cum sunt, dar eu când am de-a face cu oameni așa de calzi și faini, mă topesc. Și când mai sunt și înconjurați de prieteni atât de zăpăciți, povestea asta se transformă într-un party de succes 🙂 Alexandra, Ștefan, vp mulțumesc sincer pentru bucuria de a fi alături de voi în nebunia asta, sper din inimă ca fiecare fotografie să vă bucure și abia aștept să ne revedem și să vă îmbrățisez!!!!
yours, Tudor




























































































































































Categories:
Weddings
Previous post
Elena & Ștefan
Next post
Diana & Bogdan