Alexandra & Bogdan

mai 21, 2021

Nu e nevoie de multe cuvinte ca să povestesc cât de dor mi-a fost de fotrografie și de evenimente ca acesta 🙂 Alexandra, Bogdan, vă doresc viață lungă și frumoasă împreună și vă mărturisesc că pentru mine sunteți primii dintr-un nou început postpandemic 🙂 HUUUGS!!!

Oana & Petruț Previous post Oana & Petruț
Total: